Grupa mBanku

Grupa mBanku to Spółki, w których mBank S.A jest jedynym lub znaczącym udziałowcem. Dzięki uzupełnieniu oferty mBanku o wyspecjalizowane usługi finansowe, świadczone przez Spółki strategiczne, stworzyliśmy niezwykle nowoczesną, kompleksową i elastyczną ofertę w dziedzinie bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej, detalicznej i zarządzania aktywami.

W ramach Grupy mBanku firmy i instytucje mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia bieżących potrzeb i rozwoju firmy. Grupa mBanku oferuje wszystkie najważniejsze produkty i usługi finansowe dla przedsiębiorst.

 

Zarząd
mLeasing Sp. z o.o.

 • Mieczysław Woźniak, Prezes Zarządu

  Absolwent wydziałów Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (dawnej SGPiS) oraz Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada bardzo bogate doświadczenie w branży finansowej, z którą jest związany od 1990 roku. Pracował między innymi w biurze przedstawicielskim Citibank, w Citibank (Poland) S.A. oraz w banku inwestycyjnym Barclays de Zoette Wedd Limited. Z branżą leasingową związany jest od prawie 20 lat. Był członkiem zarządu i prezesem spółek Handlowy-Leasing S.A> (1995-2001) i BPH Leasing S.A. (2001-2008), a także wiceprezesem zarządu PeKaO Leasing S.A. (2009). Od stycznia 2011 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu mLeasing Sp. z o.o. (dawniej BRE Leasing Sp. z o.o.)

 • Cezary Raczyński, Wiceprezes Zarządu

   Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Ukończył również studia MBA na National Louis University oraz program menedżerski IESE Business School w Barcelonie. Karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w HypoVereinsbank Polska. Następnie w latach 2000-2007 pracował w bankowości korporacyjnej kolejno Banku BPH oraz Pekao SA jako Dyrektor ds. Rozwoju Systemów Zarządzania Sprzedażą. Od września 2008 związany z mBankiem SA (dawnej BRE Bank SA), gdzie pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Controllingu i Analiz Bankowości Korporacyjnej. W latach 2011-13 zasiadał w radzie nadzorczej mLeasing. Jest członkiem rady nadzorczej mFaktoring. Od lipca 2013 objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu mLeasing.

 •   Piotr Baranek, Wiceprezes Zarządu

    Dariusz Solski, Wiceprezes Zarządu

 

 

Dlaczego mLeasing?

Wiarygodność i doświadczenie

 • solidne podstawy, przejrzyste procedury
 • jasne zasady, kompleksowość i dostępność

Wszechstronność oferty

 • oferta wystandaryzowana lub skrojona na miarę oczekiwań i możłiwości Klienta
 • Leasing operacyjny, finansowy, zwrotny, pożyczka, vendor leasing, limit leasingowy
 • indywidualne modele finansowania pozabilansowego